Awax-Dia - Narzędzia do obróbki drewna, tworzyw i metali

Zapoznaj się z naszą ofertą

i dowiedz się dlaczego warto z nami współpracować

PRZEJDŹ DO OFERTY

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie produkcji, ostrzenia oraz regeneracji narzędzi diamentowych.

Jesteśmy nowoczesną firmą z wieloletnim doświadczeniem. Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją i regeneracją narzędzi, mających zastosowanie m. in. przy obróbce drewna, tworzyw sztucznych oraz metali nieżelaznych.

 

Produkcja

W naszej ofercie znajdują się m. in. frezy diamentowe trzpieniowe i nasadzane, piły oraz głowice formatujące. Oferujemy również narzędzia do obróbki metali nieżelaznych i innych materiałów stosowanych we współczesnym przemyśle. Proponujemy zarówno gotowe rozwiązania, jak i te produkowane na specjalne zamówienie. Dzięki zastosowaniu diamentu polikrystalicznego, nasze produkty charakteryzują się wielokrotnie większą wydajnością i wytrzymałością w porównaniu do narzędzi tradycyjnych (HM, HSS).

Wykorzystanie wysokiej klasy urządzeń, najnowszej technologii oraz sprawdzonych rozwiązań, powala zaoferować narzędzia diamentowe charakteryzujące się wysoką jakością i precyzją wykonania. Dzięki temu nasze produkty gwarantują długą i wydajną pracę oraz zachowanie powtarzalności wyrobu końcowego. Kompleksowo uzbrajamy we frezy diamentowe zarówno pojedyncze maszyny, jak i całe linie technologiczne.

 

Regeneracja

Oprócz sprzedaży proponujemy również regenerację oraz ostrzenie narzędzi diamentowych szeroko używanych w przemyśle drzewnym oraz maszynowym.

Narzędzia diamentowe poddawane są obróbce na urządzeniach nowej generacji metodami elektroerozyjną i szlifowaniem. Wysokiej klasy maszyny sterowane numerycznie pozwalają osiągnąć bardzo dużą dokładność i stabilność ostrzenia, co w efekcie gwarantuje długą i wydajną pracę narzędzi. W celu uniknięcia jakichkolwiek błędnych pomiarów, przed przystąpieniem do pracy wszystkie narzędzia są czyszczone w specjalnych myjkach ultradźwiękowych, a przed opuszczeniem zakładu sprawdzone pod kątem zachowania wymiarów, wyważenia i stabilności pracy.

Korzystanie z naszych usług oraz narzędzi zagwarantuje wysoką jakość wyrobów, a także wpłynie na zwiększenia efektywności produkcji. Wszystkie usługi wykonywane są szybko i precyzyjnie.

AWAX-DIA


KONTAKT


Centrala

PL 44-178 Przyszowice
ul. Graniczna 68
tel.: +48 32 243 40 54
fax: +48 32 243 40 53
awax-dia@awax-dia.com.pl

NIP: 6412169823
KRS: 0000152021
REGON: 276293844

Przedstawicielstwo

PL 10-900 Olsztyn
tel. kom.: +48 603 045 766